Fotografią zajmujemy się od zawsze, a dokładniej od 1988 roku – czasów późnej podstawówki, gdy na czarno-białych kliszach ORWO uwiecznialiśmy życie codzienne w szkole i na podwórku. Tata nie protestował, gdy jedyny w rodzinie radziecki aparat Zenit TTL szedł w ruch w rękach piętnastolatka. Chwilę później Zenit, potem Praktika, Canon i wreszcie Nikon dokumentowały nasze pierwsze podróże po Świecie, lądem do Uzbekistanu czy samolotem do USA. Lustrzanka Nikona jest z nami nadal, ale coraz więcej zdjęć robimy smartfonem z jabłkiem w logo.

Od 2001 roku prowadzimy Wysoko i Wyżej, biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach motywacyjnych dla firm oraz w spełnianiu najbardziej niezwykłych podróżniczych marzeń. W najśmielszych snach nie przyszłoby nam do głowy, że przyjdzie moment, w którym podróże zatrzymają się z dnia na dzień, i to na wiele miesięcy.

Czas zatrzymania to czas, w którym rodzą się nowe pomysły. Od dawna męczyło nas poczucie przytłoczenia liczbą wykonanych w życiu fotografii, które przez lata nagromadziły się na dyskach i braku czasu na ich wybranie, poprawienie i wydrukowanie – po prostu obcowanie z nimi w wygodny sposób. Tysiące zdjęć, do których nie mamy dostępu, bo drzemią na dyskach, dzieci, które nie mają swych niewirtualnych albumów fotograficznych, dziadkowie, których nie cieszy oglądanie wnuków tylko na ekranie laptopa czy smartfona – to wszystko zainspirowało nas stworzenia Wysoko i Wyżej FOTO – firmy, która ogarnie Twoje wspomnienia.

Pozwalamy Ci cieszyć się przepięknie wydanymi Fotoksiążkami, w których Twoje uporządkowane i poprawione zdjęcia odżyją i będą lśnić pełnym blaskiem. Oszczędzamy Twój czas, nerwy i wzrok – zamiast ślęczeć w folderach i bawić się w zecera, wystarczy, że udostępnisz nam zdjęcia z podróży czy życia codziennego. Robimy robotę – jak powiedziała nasza przyjaciółka: wprowadzamy feng shui do części życia, jaką są wspomnienia.

Planując podróże w Wysoko i Wyżej na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na oryginalność i jakość. Nie mogło być inaczej przy naszym najnowszym projekcie, który miał być tymczasowy, pandemiczny, a pokochaliśmy go całym sercem. Nie mogło być inaczej, bo od zawsze zajmowaliśmy się zdjęciami, selekcjonowaliśmy je i udoskonalaliśmy. Pracując dla klientów korporacyjnych współpracujemy ze świetnymi grafikami i najlepszymi drukarniami, także niedostępnymi dla potencjalnych klientów „z ulicy”. Teraz tę jakość oddajemy także w ręce Klientów indywidualnych.

Wyślij nam swoje zdjęcia, a stworzymy z nich dzieło sztuki, jakim jest Najpiękniejsza Fotoksiążka Świata z gwarancją 70 lat na kolory i… ciesz się wolnym czasem i uwolnionym umysłem!